Czech business finance

Czech-Business-FinancePřipravení webové prezentace pro společnosti Czech Business Finance. A s tím spojené dceřinné společnosti Czech Business Capital, pro kterou se vytvořilo webové dvojče. Současně s webem se připravovala Corporate Identity

  • claim
  • logo
  • vizitky
  • cedule a plachta

Více na webu www.czbf.cz a www.cbcapital.cz


Zahrádkáři Hrušky z Podluží na Moravě

Webová prezentace Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hrušky. To jak složitý název tato organizace má nekoresponduje s tím jaký je web. Ten je naopak jednoduchý na procházení a naleznutí potřebných informací týkající se obce Hrušky, zdejších vinařství, možností gastronomických, tak ubytovacích zařízení a nejen to. Nejzajímavější pro všechny pak bude dozajista sekce pořádaných akcí jako je Den otevřených sklepů, krojový ples, Hruškiáda a další.

Více už na webu www.hrusky.net


Jazykové studio Puzzle

Jazyková škola Puzzle - PlzeňMezi poslední spuštěné projekty patří web plzeňské jazykové školy Puzzle, která se zaměřuje na individuální přístup ve výuce cizích jazyků. Nabízí jak kurzy individuální, tak kurzy skupinové pro veřejnost i pro firmy. Zajímavostí mohou být kurzy pro děti nebo výuka češtiny pro cizince. I když zrovna neplánujete navštěvovat kurz cizího jazyka nebo je pro Vás Plzeň z ruky, určitě zkuste pomůcky pro anglický jazyk – vyhledávání frázových sloves a vyhledávání nepravidelných sloves.

Více na webu www.jazykypuzzle.cz.


Ephata – Efektivní pomoc lidem s handikapem sluchovým

Nový web Ephata.cz
Cílem a posláním sdružení Ephata je podporovat sluchově postižené, jejich rodiny, přátele a zájemce o tuto problematiku a věnovat se zdravotním, sociálním, výchovně-vzdělávacím, psychologicko-společenským problémům, se kterými je „neviditelná sluchová vada“ vždy spojena.

Pokud Vás zajímá více, navštivte web www.ephata.cz

 


Další reference…

Práce na velkých i menší projektech po dobu 5-ti let ve společnosti B Media Solutions.
Spolupráce se španělským e-shopem značkového oblečení Desigual – Charadaweb.com Zajištění zviditelnění ve vyhledávačích a další úpravy ať už technického nebo grafického rázu.

Ve správě máme také několik Facebook stránek, Google+ profilů, Twitter profily a několik Instagram účtů.